אחזקת מבנים

 

אחזקת מבנים - לקבל חברה אמינה

 

אחד מן הנושאים שכל דייר בבניין מגורים נתקל בו הוא נושא של תחזוקת המבנה, כאשר כיום זה מתבצע לרוב על ידי חברות מסודרות ולא באמצעות דיירים וחשוב תמיד ליצור קשר עם חברה אמינה ומקצועית. ראשית נוחות הטיפול בכל האדמיניסטרציה הרבה יותר קלה ופשוטה. לא צריך כבר להפיל את נושא הטיפול בבניין על דיירים שיתנדבו לזה. כיום כידוע לא כולם פנויים מבחינת הזמן שלהם לטפל בכל הקשור לתחזוקת בניין המגורים. זה נושא הכולל מספר רב וגדול של תחומים מורכבים לטיפול : כמו להתמודד עם כל השכנים, לגבות מהם תשלומים, לחפש אותם, ליצור עמם קשר או לערוך עם כולם אסיפות דיירים שונות.

 

אחזקת מבנים - ניהול נוח ופשוט יותר

 

תחום ניהול מבנים הופך לפשוט ונוח יותר עבור כל דייר כאשר החברה העוסקת בתחום זה היא חברת אמינה ומנוסה. מכל בחינה הן מבחינת התשלום החודשי והן מבחינת הידיעה שניהול המבנה הוא באיכות גבוהה, לכל הדיירים יש ראש שקט כי הם בידיים טובות ובעיקר נושא תחזוקת המבנה לא צריך ליפול על אחריותם. אם זו המעלית שעלולה להתקלקל לפתע או פיצוץ בצנרת שמציפה במים את השכונה כולה, נושא של השקיה, טיפול בגינה ולמעשה כל דבר שניתן להעלות על הדעת. הידיעה שיש מי שיכול לטפל כל השבוע בכל שעה בנושא של תקלה או בעיה, זהו שירות חדשני ונוח ביותר שתורם לאיכות החיים בבניין.

 

אחזקת מבנים - להקפיד על שירות איכותי

יחד עם זאת לאור מקרים לא מעטים של ריבוי תלונות על חברות שהניהול שלהן רשלני ולא אחראי מספיק, חשוב לא למהר ליצור את ההתקשרות עם כל חברה המציעה לכם את המחיר הזול ביותר, או מציגה עצמה בצורה חיובית ומבטיחה הרים וגבעות כשלמעשה יש לה עבר מפוקפק עם תלונות רבות של דיירים. חשוב להגיע לחברה שמציעה מקצוענות אמיתית ומקפידה על מתן שירות איכותי עם עשרות רבות של לקוחות מרוצים מעשרות בניינים. חשוב לוודא לאורך תקופת החוזה כי אתם מקבלים את כל המגיע לכם וכן להכניס בחוזה ההתקשרות כל סעיף שיוכל לבטח אתכם למקרים של שיבושים לא צפויים או מקרים בהם החברה הקבלנית שמטפלת במבנה שלכם, לא תמלא את חלקה בהסכם. בסופו של דבר חשוב לזכור שלהישאר עם מעלית תקועה שאין כסף לתקן אותה וכי החברה נעלמה, זה יוכל ליצור מפח נפש שכדאי להימנע ממנו.

 

עוז אחזקת מבנים ​