חברת ניהול ואחזקה

 

 

 

 

חברת ניהול ואחזקה - להתמחות בניהול בניינים

 

תחום ניהול ואחזקת מבנים דורש התמחות בניהול בניינים, זאת כיוון שמדובר במבנים משותפים רבים ושונים זה מזה ושכוללים מגוון של משימות מורכבות, כמו תחזוקה, תיקון תקלות, תשלומים, אנשי שטח שיגיעו באופן רצוף ושגרתי למבנים, משרדים ועבודות פקידות, ניהול ביורוקראטי מול מערכות עירייה או מערכות ציבוריות אחרות, ועל כן תמיד כדאי ליצור קשר עם החברות המנוסות שלהן ניסיון מוצלח של שנים רבות.

 

חברת ניהול ואחזקה - שירותי ניהול מקיפים

 

חשוב לקבל מחברת הניהול בה בחרתם את שירותי הניהול המקיפים ביותר. התמחות בניהול בניינים שתכלול למעשה את כל שירותי הניהול הקשורים לוועד הבית וכן כוללים את כל נושא התחזוקה בבניין, תיקונים של מערכות שונות, נושא של ניקיון כללי במבנה, הן מחוץ למבנה בגינה או בחניון וכמובן בתוך המבנה בחדרי המדרגות ובכל הקומות, מתן שירותי גינון איכותיים ודאגה לניהול השוטף בבניין לתשלומי חשבונות ולתיקון של תקלות.

 

חברת ניהול ואחזקה - להתרשם בשטח

את כל אלו יש לוודא ולבדוק גם בשטח ולא לסמוך רק על המלצות ועל פרוספקטים, ליצור קשר עם בניינים שכבר מנוהלים באמצעות חברה זו, לראות מה קורה בבניינים אחרים, לשוחח ולהתרשם. יש לוודא כי לחברה יש אנשי צוות רבים מקצועיים מאד ומנוסים בתחום רחב ומגוון של נושאים, כל שתקבלו את סל השירותים הרחב ביותר בהתאם לדרישותיכם. חשוב לזכור שלכל בניין יש דיירים אחרים ולעיתים הדרישות שונות לחלוטין, מה גם שלא מדובר באותו המבנה, יתכן למשל שבבניין אחד הדיירים דתיים ורוצים מעלית שבת או ישנה הסכמה למעלית שבת גם אם לא כל הדיירים הם שומרי שבת, במקרה זה צריכה להיות הערכות אחרת נוספת בניהול המבנה, וכן שקיפות בכל הקשור לחשבון החשמל של מעלית השבת, בכל מקרה החברה צריכה לתת פתרונות הולמים ואיכותיים כך שזה ישרת את כל הדיירים לשביעות רצון כולם ומבלי ליצור וויכוחים או מהומות. פעמים רבות דרך הניהול צריכה לכלול גם הכרעה בצורה של אסיפה או יצירת קשר עם כל דייר בנפרד, על כן לחברה חשיבות גדולה בשירות שהיא מוסרת לדיירים ויכולה להציע עבורם פתרונות מקיפים בכל נושא. לדיירים בכל בניין דרושים שירותים רבים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים ולא מופקעים, לכן חשוב לבחור בחברה שרואה את הלקוחות אל מול עיניה בכל רגע. בכל שלב חשובים נושאים כמו מקצועיות, אמינות, איכות, שקיפות ומתן רמת שירות גבוהה ביותר.    

 

עוז אחזקת מבנים ​