ניהול ואחזקת מבנים

 

 

אם גם אתם מעוניינים לחיות בסביבת מגורים מטופחת המשרה אווירה נעימה ומבטיחה איכות חיים ברמה גבוהה. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מדרישה רבה להשכרת הנכס שלכם וזאת משום הבניין המטופח והמרשים ואם גם אתם מעוניינים שהעובדים שלכם והלקוחות של החברה ירגישו שהחברה שלהם שמה דגש על אווירה נעימה וטיפוח סביבת העבודה, הגיע הזמן להכיר את שירות ניהול ואחזקת מבנים.

 

מה כוללים שירותי ניהול ואחזקת מבנים?

 

שירות ניהול ואחזקת מבנים מותאם לאופי האתר והמבנה וכולל התאמת תקציבית ללקוח, אחזקה חזותית של המבנה המדובר, טיפול מונע, טיפול בתקלות שונות (בהתאם לחוזה עליו חתם הלקוח), כמו למשל תקלות אינסטלציה וביוב, בעיות בחשמל, טיפול בהסקה של הבניין, הדברה, ניקיון של הבניין, טיפול בכל הקשור אל הבטיחות במבנה וטיפול בכל הקשור אל הגבייה והתשלומים. היתרון הגדול בבחירת שירות זה הוא החיסכון בעלויות, בזמנים, בבחירה לא נכונה ולא מקצועית של אנשי מקצוע שונים ובוויכוחים עם השכנים. כאן החברה מציעה לכם שירות הכולל גם את כל הקשור אל הניהול של ענייני הבניין וגם את כל הקשור אל אחזקת מבנים.

 

מדוע לשכור שירות זה?

 

המטרה העיקרית של שירות ניהול ואחזקת מבנים היא למנוע נזקים לבניין על ידי תחזוקה רציפה. במקום לנסות ולרכז את כל הבעיות והתיקונים לפעם בשנה בניסיון לחסוך בכסף ועל ידי כך להיתקל במצב בו נגרם נזקים חמורים יותר לבניין, ניתן לשכור את שירותיה של חברה אשר מתחזקת  את המבנה ומקפידה על ניקיונו ועל ידי כך מונעת נזקים רבים ותופעות בלאי. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שגביית כספים מדיירים היא אינה פעולה פשוטה וכאשר מדובר על בניינים רבי קומות מדובר על משימה שיכולה לגזול זמן ואנרגיה מרובים. חברת ניהול ואחזקת מבנים היא זו שתגבה מהדיירים את דמי ועד הבית החודשיים. בנוסף, החברה תשמור על קשר שוטף עם ועד הבית של הבניין וזאת על מנת לשמוע על בעיות שהתעוררו בבניין ולטפל בהן בזמן אמת וזאת על מנת להימנע ממצבים בהם הבעיות הופכות לנזקים חמורים ונדרשת הוצאה כספית גבוהה.

 

הבחירה החכמה – ניהול ואחזקת מבנים

 

בחירה חכמה של חברת ניהול ואחזקת מבנים היא בחירה שנעשית לאחר בדיקה קפדנית של אותה חברה בה בוחרם. הדברים אותם חשוב לבדוק טרם בחירת חברה זו או אחרת הם:

 

  • ניסיון – יש לוודא שמדובר על חברה בעלת ניסיון בתחום הניהול והאחזקה של מבנים מהסוג שלכם.
  • אמינות ומקצועיות – חשוב לוודא עם החברה שהיא מעסיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון, שהיא מספקת אחריות בגין השירותים אותם היא מספקת ללקוחותיה ושמדובר על עסק חוקי ומקצועי.
  • מידת זמינות – יש לברר מהי מידת הזמינות של החברה ללקוחויה. האם היא מספקת מענה מיידי בכל שעות היממה לכל תקלה שעלולה להתרחש.
  • שירותים נלווים- יש לברר מהם השירותים הנלווים אותם היא יכולה לספק וזאת על מנת להימנע מבזבוז זמן מיותר על חיפוש אנשי מקצוע נוספים שיספקו שירותי בניין החיוניים לכם.

 

בהצלחה!

 

עוז אחזקת מבנים ​