ניהול ואחזקת מבנים

 

 

ניהול ואחזקת מבנים - מה זה כולל

 

רבים חושבים כי הם יודעים מה כבר כולל קשר עם חברה העוסקת בניהול ותחזוקה של מבנים, בין אם מדובר במבנה עסקי הכולל בתוכו משרדים ובין אם מדובר בבית מגורים משותף לשכנים רבים. חשוב לזכור שהתחום בהחלט כולל גם ישובים כפריים רבים ובתים פרטיים רבים, שהרי חשוב לדעת מי האחראי על הניקיון בישוב שלכם, מי מטפל במקרים של תקלות במערכת הביוב, הצנרת, התקשורת או אפילו מי אחראי למקרים של תקלה בשער היישוב. גם כאן ישנה אחריות של גוף ניהולי שלא בהכרח קשור לעירייה או למועצה, אלא באמצעות וועד הישוב או הבית שיוצר קשר עם חברת הניהול הפרטית ושכספי התושבים עוברים אליהם. לכן חשוב בכל עת לקבל שירות הוגן, מקצועי, מהיר ויעיל בנושא.

 

ניהול ואחזקת מבנים - לקרוא כל סעיף

 

חוזה התקשרות על כן צריך לכלול כמה תחומים עיקריים בנושא של ניהול מבנים, כמובן בנושאים הבסיסיים ביותר כמו תשלום החשמל של הבניין, תחזוקת הגינה ותשלומי המים, טיפולי חרום במקרים של פיצוץ צנרת, הפסקות חשמל עקב תקלה בבניין ועד לטיפול במעלית או אף לנושאי שיפוץ וכינון אסיפות דיירים, חשוב בכל שלב לקרוא כל סעיף בחוזה ולמעשה ליידע את כל דיירי הבית בחברה הנבחרת לנושא תחזוקת הבניין. בסופו של דבר כל השכנים משלמים על השירות הזה וצריך שיהיה גם להם קשר ישיר עם חברת הניהול במידה והם מעוניינים בזה.

 

ניהול ואחזקת מבנים - לקבל טיפול מקיף

 

כאשר כל דייר יודע שבמחיר משתלם והוגן הוא מקבל טיפול מקיף ומקצועי הרבה יותר בכל הקשור למקום המגורים שלו, זה הופך את כל סביבת המגורים לאיכותית יותר ורמת החיים עולה. זה מתחיל בגינה מטופחת שמקפידים על טיפוחה, השקייתה ועל הניקיון מסביב למבנה, בחדרי המדרגות ולמעשה בכל קומה בבניין, זה ממשיך בשמירה על הבניין, לוודא שמערכת החשמל עובדת כנדרש, שהמעלית תקינה כי היא דבר כל כך בסיסי ונצרך בכל רגע בכל בניין מגורים, וזה נגמר בטיפול מהיר ויעיל בתקלות שונות שעלולות לצוץ לפתע כמעט בכל יום, לכל דייר נעים יהיה יותר לדעת שיש מי שמטפל בנושאים אלו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר כדי להחזיר את השגרה לסדרה. נוח גם לדעת שיש מי שמטפל בחשבונות בצורה מסודרת והוגנת, עם פיקוח מקצועי של רואה חשבון, והכסף לא עובר לידיים פרטיות מבלי לדעת מה קרה על התשלום החודשי לוועד.

 

עוז אחזקת מבנים ​